Tiyatroculuk

Çocukluğumdan beri ilgi duyduğum bir alandı oyunculuk. Sinema bölümüne okumaya karar verince bu ilgi ve alakam daha çok arttı ve eğitim almaya geç de olsa karar verdim. 2018’in Ekim Ayı’nda başlayan eğitim serüvenim 2 yıldır devam ediyor. Sahnede olmak, rolü hissetmek ve farklı duyguları yaşayabilmek bana çok iyi geliyor. Ve bu aldığım eğitim sosyal medyada yaptığım işe de yansıyor. Kamera önü oyunculuk ve tiyatro oyunculuğunu beraber öğreniyorum bile diyebilirim aslında. Artık kameranın karşısına geçtiğimde çok rahat hissediyorum kendimi. Tiyatro bana çok fazla şey kattı diyebilirim.


Tirat

Bu izlemiş olduğunuz tirat Arthur Miller’ın Cadı Kazanı adlı oyununda John Proctor karakterine ait. 2019 yılının kasım ayında sergilemiş olduğum bir tirattı. Birçok duygu değişimini içinde barındıran bu tirada çalışmak ve bunu sergilemek benim için çok güzel bir histi.


Şiir

Bu izlemiş olduğunuz şiir performansı 2019 yılının mart ayında çekildi. Nazım Hikmet çok sevdiğim bir yazardır. Bu şiir de ona ait olan “Vatan Haini” adlı şiirdir. Bu şiiri okurken tüm duyguları doyasıya hissetmenin zevkini yaşamıştım.Instagram'da En Son

@ozkansagin