Sosyal Medya

2016 Yılının Eylül ayında başlamış olduğum sosyal medya serüveninde birçok önemli isimle tanıştım, etkinliklere katıldım, önemli firmalarla iş ortaklığı yaptım ve çok güzel bir kitleye ulaşır hale geldim. Oyuncular, spikerler, sunucular, sosyal medya fenomenleri, yapımcılar, yayınevi sahipleri, şirket kurucuları ve daha birçok alanda insanla tanışıp network alanımı olabildiğince genişletme imkanı buldum.

İçerik ürettiğim çeşitli platformlarda insanların sevgisini kazanarak çok güzel geri dönüşler aldım. Bu ilgi ve alaka beni her zaman ayakta tuttu ve zorluklarla mücadele etmemde bana destek oldu. İlk yola çıktığımda birçok korkum olsa da şu an yaptığım her şey için “iyi ki” diyorum.


Instagram

İlk videolarımı Facebook’ta bir mizah grubunda paylaşıyordum. Gruptan gelen olumlu yorumlar ve destekler beni Instagram’da içerik üretmeye cesaretlendirdi. 4 senedir Instagram üzerinden mizah içerikli videolar üretiyorum ve şu anda büyük bir kitleye hitap ediyorum. Instagram kanalımda yapmış olduğum içerikleri incelemek için logoya tıklayabilirsiniz.


TikTok

Tiktok platformuna uzun bir süre uzak kaldım ve girmedim. Sonrasında kendi çekmiş olduğum videolar oraya benden habersiz yüklenince 2019’un ağustos ayında kendime bir hesap açtım ve kendi videolarımı kendim yüklemeye başladım. Sadece Instagram videolarımı oraya yükleyerek kısa sürede büyük bir ivme yakaladım. Tiktok hesabımda yapmış olduğum içerikleri incelemek için logoya tıklayabilirsiniz.


YouTube

Youtube kanalıma ürettiğim ilk videolar öğrenci parodileriydi. Bu videolar çok ilgi görmüştü fakat sonrasında kanal ile çok ilgilenmedim. Ara sıra içerik ürettiğim kanalıma artık devamlı video atıyorum. Hem Instagram içeriklerimi hem de Youtube’a ayrıca çekmiş olduğum içeriklerimi izlemek ve kanalı incelemek için logoya tıklayabilirsiniz.Instagram'da En Son

@ozkansagin