Ben Özkan Sağın

Merhabalar. Doğma büyüme İzmirliyim ve 22 yaşındayım. Halihazırda İzmir Yaşar Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi Film Tasarım Bölümü öğrencisiyim. Bölümde yönetim ve senaryo alanlarında kendimi geliştirdim. 2 yıldır tiyatro eğitimi alıyorum.

Ayrıca sosyal medyada 4 yıldır içerik üreticisiyim. Sosyal medyada toplamda 2 milyona yakın takipçim var. İçeriklerin yazım, çekim, kurgu ve oyunculuk kısımları dahil hepsi bana ait.

Çalışma Alanlarım

Sosyal Medya

Üniversitedeki ilk yılımda sosyal medya ile ilgilenmeye başladım. 4 senedir bu serüven devam ediyor. Bu platformda içerik üretmek ve insanlara bunları sunmak beni çok mutlu ediyor.

Sinema

Lise yıllarımda ani bir kararla sinema alanında okumak istediğime karar vererek okuduğum alanı değiştirdim ve Film Tasarım Bölümü’nü seçtim. Bölümde 3 sene boyunca kısa filmler çektim, uzun ve kısa metraj senaryolar yazdım.

Tiyatro

Çocukluğumdan beri tiyatro ve oyunculukla ilgilenmek istiyordum. 20 yaşında bu alanda eğitim almaya başladım. Halihazırda oyunculuk eğitimim devam ediyor ve hayatım boyunca da devam edecek.

Kimlerle Çalıştım ?Instagram'da En Son

@ozkansagin